درباره ما

آساتک الوند > درباره ما

معرفی شرکت مهندسی آسا تک الوند

شرکت مهندسی آسا تک الوند در سال 1389 در تهران تاسيس گرديد. شرکت مهندسی آسا تک الوند با نيروهای متخصص در بخش های طراحی و مهندسی، فروش و خدمات پس ازفروش از نظر حرفه ای در جايگاه ويژه ای قرار دارد که هر مشتری با آسودگی خاطر می تواند از خدمات مشاوره، فروش و خدمات پس از فروش اين شرکت بهره مند گردد.
انجام پروژه های EPC در صنايع نفت، گاز و پتروشيمی و ساختمانهای بلند مرتبه و خاص و دريافت تقدير نامه های متعدد ازسوی مشتريان نشان دهنده صداقت، توان فنی و ارائه محصولات ايمن با کيفيت و زيبا توسط شرکت مهندسی آسا تک الوند می باشد.
ساختار سازمانی شرکت بر مبنای مشتری محوری تعريف گرديده و ايجاد سينرژی و تفکر برد- برد ، به پيشرفت اين مجموعه کمک شايانی نموده است.

معرفی مدير عامل

محمد سنجری مديرعامل شرکت مهندسی آسا تک الوند می باشد که دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنايع – مديريت سيستم و بهره وری بوده و بيش از 20 سال است که درمديريت پروژه هایEPC صنايع نفت و گاز و پتروشيمی درداخل و خارج ازکشور و صنعت آسانسور و پله برقی مشغول به فعاليت است. مهمترين ويژگيهای مديريتی اين شرکت مشتری محوری و ارائه خدمات با کيفيت عالی و ايمن با رعايت استانداردهای جهانی است.

مدیر فنی شرکت، عضو پیوسته انجمن مهندسی صنایع ایران، عضو دایم کانون مهندسین آسانسور و پله برقی ایران و عضو پیوسته انجمن نگهداری و تعمیرات ایران می باشد.